1 Nisan 2017 Cumartesi

Sevgili Güllük #28 (Neden Tarkovski Olamıyorum...)

Bugün 01.04.2017. Bugün severek okuduğumuz Masa Online Dergi'si okur masasında Murat Düzgünoğlu filmi "Neden Tarkovski Olamıyorum..." incelemem yayınlandı. Okumak isterseniz aşağıdaki linkin üzerini tıklamanız yeterli :).http://masadergi.com/neden-tarkovski-olamiyorum-murat-duzgunoglu/Masa Dergi Sosyal Medya Hesapları

http://masadergi.com/
https://twitter.com/masadergi
https://masadergi.tumblr.com/

7 yorum:

 1. Tebrik ederim. Yazını okudum ve onca içinden çıkılmazlığa, belki sivri çerçevelerle sınırlandırılmış hayata ettiğimiz şikayetlere rağmen, bir türlü adapte olamayıp yine de benimsediğimiz duyguları anlatıyor gibi geldi film bana. Sanat ve onunla ilgili şeyler en başından bize hep boşmuş gibi anlatılır. Olağan üstü bir yetenek ve çokça sıkıntıya göğüs germek gerekiyormuş gibi. Bahadır'ın durumunda pek çok sanat insanı geçim derdiyle ilkelerini de yıkıyor ve o duvardaki söz bir kehanet gibi gerçekleşiyor. Ellerine sağlık. Eminim film de çok güzeldir. Liseye ekledim bile.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet sanırım öyle, çok güzel yazmışsın izlesen neler çıkar merak ediyorum. Çok teşekkürler bu güzel yorumun için, yine beni kalbimden fethettin <3 :). Umarım severek izlersin.

   Sil
 2. Bir dergide yazının yayınlanması çok güzel bir duygudur eminim. Tebrikler. Umarım devamı da gelir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim, ben de umuyorum :).

   Sil
 3. heeey kutlarım okuycam şimdi. tarkovskiye öğretmen yönetmen diyorum ben bir de. filmi de bilmiyordum saool :)

  YanıtlaSil
 4. yazın keyifliydi filmin konusunu da sevdim izlerim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim :), umarım seversin :). Tarkovski'den gerçekten öğrenecek çok şey var.

   Sil